Map

Map

B&B Hotels in Poland

Book in Poland

Overview map of our hotels in Poland

Open hotel map
B&B Hotels in Europe

Book in Europe

Overview map of our hotels in Europa

Open hotel map
Current press information
 • Nowy hotel B&B w Łodzi ma już Dyrektora!

  Hotel B&B Łódź powstaje na działce zlokalizowanej przy al. Kościuszki 14. Otwarcie obiektu ze 149 komfortowymi, nowocześnie i funkcjonalnie wyposażonymi pokojami zaplanowano na początek września br. Dyrektorem hotelu, który już za nieco ponad dwa miesiące przyjmie pierwszych gości, została rodowita łodzianka – Małgorzata Renasik- Szymala. 

  – Zarządzanie nowym hotelem B&B to dla mnie ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Wierzę w sukces tego obiektu na łódzkim rynku. Moje doświadczenie zawodowe i pasja do hotelarstwa pomogą mi na pewno w zbudowaniu silnej pozycji B&B w Łodzi poprzez prowadzenie działalności biznesowej skoncentrowanej na wymaganiach rynku i potrzebach gości – zaznacza Dyrektor Hotelu B&B Łodzi.

  Małgorzata Renasik-Szymala posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Zdobywała je początkowo jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu, następnie jako dyrektor hotelu oraz pełniąc funkcję członka zarządu w jednej z grup hotelowych w rodzinnej Łodzi i jej okolicach.

  – Dzięki bogatemu doświadczeniu Pani Małgorzata Renasik- Szymala zna specyfikę lokalnego rynku. W B&B wierzymy, że najlepsi ludzie w profesji hotelowej to ci, którzy chcą się rozwijać i wkładają serce w wykonywaną pracę. Jestem przekonana, że dzięki dotychczas przebytej ścieżce kariery i zaangażowaniu Pani Małgorzata doskonale sprawdzi się na nowym stanowisku – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska. 

  Grupa B&B posiada aktualnie 358 hoteli w Europie. W Polsce B&B to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek hotelowych, a ten rok ma być przełomowym na drodze jej dalszej ekspansji. Tylko w 2016 r. pod szyldem międzynarodowej sieci uruchomione zostaną nowe obiekty w Łodzi (149 pokoi) oraz w Katowicach (105 pokoi), które dołączą do tych, już funkcjonujących w Warszawie (154 pokoje), Toruniu (93 pokoje) i we Wrocławiu (140 pokoi). Co więcej, w najbliższych latach Grupa B&B planuje dalszą ekspansję w największych miastach w Polsce.