Map

Map

B&B Hotels in Poland

Book in Poland

Overview map of our hotels in Poland

Open hotel map
B&B Hotels in Europe

Book in Europe

Overview map of our hotels in Europa

Open hotel map
Current press information
 • Hotele B&B w nowej odsłonie

    Hotel B&B Łódź Centrum powstaje na działce zlokalizowanej przy al. Kościuszki 14 przy pasażu Rubinsteina, w sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i będzie dysponował 149 pokojami. Położony w pobliżu stacji kolejowych Łódź Fabryczna oraz Łódź Kaliska obiekt, to idealne miejsce pobytu dla wszystkich, którzy odwiedzają miasto nie tylko w celach biznesowych, ale także prywatnych i turystycznych. Z kolei Hotel B&B Katowice Centrum to obiekt usytuowany w samym sercu miasta, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, przy budynku Filharmonii Śląskiej, blisko Dworca Głównego PKP. Wraz z jego otwarciem lokalna baza noclegowa wzbogaci się o 105 pokoi, zapewniających spokojne miejsce do pracy i wypoczynku. Tym samym trzecia co do wielkości sieć hoteli ekonomicznych w Europie wprowadzi w tym roku na polski rynek ponad 250 nowych pokoi, które jednocześnie zapoczątkują nowy trend w aranżacji obiektów Grupy B&B w naszym kraju.


  – Stworzyliśmy nowy wygląd pokoi i lobby w Łodzi oraz w Katowicach. Nowoczesny design będzie przeplatał się tu z elementami wystroju nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie obu miast. I tak na Śląsku motywem wiodącym w aranżacji pokoi jest oryginalna i efektowna architektura miasta, a w Łodzi wszechobecne murale – zdradza Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

  Nowa koncepcja urządzenia wnętrza zastosowana przy budowie obu obiektów to przede wszystkim nowoczesne umeblowanie w przyjaznych, jasnych kolorach, optymalne oświetlenie, funkcjonalna łazienka zaopatrzona dodatkowo w suszarkę do włosów oraz bogatsze wyposażenie pokoi – w każdym znajduje się 40 calowy Smart TV LCD. Warto również podkreślić, że obiekty są w całości klimatyzowane, a swoim klientom zapewniają bezpłatny dostęp do szybkiego, nielimitowanego Wi-Fi, co jest standardem w całej sieci B&B.

  Uzupełnieniem oferty B&B w Łodzi oraz w Katowicach będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Dla osób podróżujących samochodem ułatwieniem będą podziemne, a w Łodzi również naziemne, miejsca parkingowe, co w kontekście lokalizacji wydaje się być nieocenionym atutem obu inwestycji.

  Tak jak w innych obiektach B&B, hotele w Łodzi oraz w Katowicach co dzień rano będą serwowały bogaty i różnorodny bufet śniadaniowy w atrakcyjnej cenie. Nowością będzie funkcjonujący wieczorami bar, który zaoferuje gościom napoje, również alkoholowe oraz przekąski. Otwarcie obu obiektów już jesienią.