Map

Map

B&B Hotels in Poland

Book in Poland

Overview map of our hotels in Poland

Open hotel map
B&B Hotels in Europe

Book in Europe

Overview map of our hotels in Europa

Open hotel map
Current press information
 • Kolejny hotel B&B w Polsce -B&B Katowice Centrum już otwarty

    Sześciopiętrowy hotel B&B Katowice Centrum zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Katowickiej. Bryła budynku, choć nowoczesna w swojej formie, doskonale koresponduje z sąsiadującą zabudową, zachowując przestrzenny ład i harmonię otoczenia. Na gości czeka 105 komfortowych, nowocześnie urządzonych pokoi, podziemne miejsca parkingowe, a także sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.


  Hotel w Katowicach, to drugi – obok Łodzi – obiekt w portfolio sieci B&B, w którym zastosowano nowy koncept aranżacji wnętrz. Nowoczesny design przeplata się tu z elementami wystroju nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie miasta. Goście docenią też z pewnością nowe udogodnienia jak bogatsze wyposażenie – w każdym pokoju znajduje się 40-calowy Smart TV LCD, a w łazience – suszarka do włosów. Nowością jest także funkcjonujący wieczorami bar.

  B&B Katowice Centrum, podobnie jak pozostałe obiekty działające pod szyldem tej sieci, jest klimatyzowany i oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego (100 Mb/s) Internetu w technologii Wi-Fi.

  – Katowice rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Wierzę, że nasza oferta wyróżniająca się doskonałym stosunkiem jakości do ceny sprawdzi się również w Katowicach, a klienci docenią nowoczesny design, nowe udogodnienia oraz doskonałą lokalizację tego obiektu – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

  B&B Hotels to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek hotelowych w naszym kraju, obecna jest już w pięciu polskich miastach: Warszawie (154 pokoje), Toruniu (93), Wrocławiu(140), a teraz również w Łodzi (149) i w Katowicach (105). Jednocześnie sieć B&B nieprzerwanie poszukuje atrakcyjnych działek pod kolejne inwestycje, m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie i Szczecinie.