Map

Map

Hotele B&B w Polsce

Lista hoteli B&B w Polsce

Przegląd-map z naszych hoteli w Polsce

Otwórz mapę hotelu
Hotele B&B w Europie

Lista hoteli B&B w Europie

Przegląd-map z naszych hoteli w Europie

Otwórz mapę hotelu
Usługi dodatkowe
 • Usługi dodatkowe

  Dowiedz się więcej o innych usługach oferowanych w hotelach B&B

  Apetyczne “Dzień dobry”

  Nasz sposób na świetny początek dnia: pyszne śniadanie. Wiemy, że dobrze wstaje się z łóżka z myślą, że czeka na nas coś smacznego. Dlatego w naszym porannym bufecie zawsze można znaleźć tradycyjne śniadaniowe dania: parówki, jajka, sery, dżem lub marmoladę, sałatkę owocową, musli, płatki kukurydziane, szeroki wybór pieczywa i jogurt. Oprócz tego, na śniadaniu w B&B mogą Państwo spodziewać się też wielu innych przysmaków, których menu zmienia się w zależności od dnia tygodnia. Takie śniadanie kosztuje już od 27 PLN, a dla dzieci poniżej 12 roku życia - 15 PLN, natomiast dla dzieci poniżej 4 roku życia jest bezpłatne.

  Szybko, smacznie i zawsze pod ręką

  Czasem nie ma wyjścia: trzeba wyskoczyć coś przekąsić. U nas nie trzeba wyskakiwać daleko: B&B Shop w lobby oferuje nie tylko sycące słodycze, ale też pyszne przekąski oraz zimne i ciepłe napoje.

  Parking

  Miejsce do parkowania czeka na naszych gości na naziemnym lub podziemnym parkingu hotelu B&B. Ilość miejsc jest ograniczona. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z recepcją hotelu, do którego się Państwo udają.

  Zwierzęta?

  Zabierzmy je ze sobą! Nie wiesz, co zrobić ze swoim ulubieńcem podczas podróży? To proste: proponujemy, zabrać go ze sobą. W hotelach B&B zwierzęta są zawsze mile widziane, a koszt pobytu jednego z nich wynosi 25 PLN za dobę. Jedynym warunkiem określonym przez hotel jest konieczność trzymania psów na smyczy.