Map

Map

Hotele B&B w Polsce

Lista hoteli B&B w Polsce

Przegląd-map z naszych hoteli w Polsce

Otwórz mapę hotelu
Hotele B&B w Europie

Lista hoteli B&B w Europie

Przegląd-map z naszych hoteli w Europie

Otwórz mapę hotelu
B&B Hotel Łódź Centrum
 • Miejsce godne zainteresowania

  ATLAS ARENA

  Hala sportowo-widowiskowa, otwarta w 2009 roku. Jedna z największych w Polsce. Trybuny mogą pomieścić 10.400 osób. Arena organizuje konferencje, koncerty oraz imprezy sportowe.

  Kompleks Izraela Poznańskiego

  Kompleks Izraela Poznańskiego składa się z budowli przemysłowych i mieszkalnych oraz monumentalnego pałacu (często określanego jako "Luwru Łódzkiego"), najbardziej eleganckiego budynku w Łodzi. Jest to wspaniały przykład rozwijającego się przemysłu włókienniczego 19-tego wieku.

  Manufaktura

  Znajduje się w samym sercu Łodzi, jest jednym z największych centrów handlowych w Polsce i Europie. Jej lokalizacja jest znacząca - Izrael Poznański, znany przedsiębiorca, wybudował w tym miejscu jedną z największych fabryk włókienniczych w XIX wieku. Zachowane zostały oryginalne fasady większości budynków - poza głównym galerii handlowej - nadając temu miejscu wyjątkową atmosferę. Manufaktura, to nie tylko centrum handlowe, ale również ośrodek kultury gdzie odbywają się wystawy sztuki współczesnej oraz historii miasta. Oferuje również wiele atrakcji dla osób w każdym wieku, m. in. kino, muzeum, ośrodek sportowy.

  ul. Piotrkowska

  Jest jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic Łodzi głównie ze względu na swoją zabytkową zabudowę. Jednocześnie jest jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie - ok 4 km. Obecnie pełni funkcję deptaka - można tu znaleźć modne sklepy, restauracje, kluby, puby. Jest również miejscem imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym.